FREE 39.99
~ Türkçe IELTS Writing Task 1 ve Task 2

Türkçe IELTS Writing Task 1 ve Task 2

Description

IELTS ve benzeri akademik sınavlar birçok yeti gerektirir. İngilizcesi zaten iyi düzeyde olan kursiyerler sınavın Reading ve Listening bölümleri için kendilerini geliştirebilmektedirler. Güncel kitaplardan alıştırmalar yaparak ve cevap anahtarlarından kendilerini kontrol ederek bir düzey yakalayabilirler.  Ancak, bu tipteki profesyonel sınavlara özellikle Writing ve Speaking bölümleri için kendi başınıza çalışmak yetersizdir.

Kursiyerlerin, bu konuda uzman eğitmenlerden (feedback) geri bildirimler alması ve tavsiyeler doğrultusunda çalışması gerekir. CanEnglish App tam bu noktada devreye girer. Sınavın tüm stratejileri üzerine bilgilendirmeler ve stratejiler anlatan videolar izlersiniz, sonra da Task ‘lar yardımıyla aşama aşama ilerlersiniz. Yaptığınız tüm çalışmalar için uzmanlar tarafından değerlendirilir ve geri dönütlerle yönlendirilirsiniz. Saatlerce kursa gitmez, ciddi maliyetlerle katlanmaz ve kesin bir verim alırsınız. Tam aradığınız gibi durmuyor mu? Hadi başlayalım!

CanEnglish App (CanApp) uygulamamızı ücretsiz indirerek, eğitmeninizden 1 haftaya kadar ücretsiz ve taahhütsüz geri bildirim alabilirsiniz.

Dünya çapında kabul gören bu sınavlara, CanEnglish’in uzman kadrosunun hazırladığı bireysel yol haritalarıyla çalışın. Bu kursla uzman kadrolu eğitmenimizle, size en uygun materyallerle ve bireysel ilgiyle sonuca ulaşın.

Mobil uygulamamızı indirerek, bir çok egzersiz yapabilir, yaptığınız çalışmalarla ilgili geri bildirimler alabilirsiniz. Unutmayın, yazmanın nasıl olduğunu öğrenmeniz yeterli değil. Yazdığınız essay’lerle ilgili geri bildirimler almalı ve gerekli düzeltileri uygulamasınız. Bu konuda danışmanınızdan yardım isteyebilir ve yönlendirmesine başvurabilirsiniz.

Who this course is for:

  • Akademik İngilizcede yazma yetisini arttırmak isteyen öğrenciler


Get this Deal

39.99

FREE
39.99

Türkçe IELTS Writing Task 1 ve Task 2

[100% Discount]
GET THIS DEAL

لتحميل الكورسات تفقد الرابط التالي فضلا

[100% Discount] #Türkçe #IELTS #Writing #Task #Task #Get this Deal
تخفيضات,كوبونات,كوبون,عروض,كوبون كل يوم
Get this Deal,Get this Deal
udemy sale,udemy for business,udemy discount,udemy gutschein,business administration,discount factor,course deutsch,course catalogue,udemy course discount,javascript courses online,javascript course,freebies,toefl speaking,excel courses online,excel courses,excel templates dashboard,software engineering course online,software engineering course,