FREE 84.99
~ Etik Hacker Olma – Gerçek Raporlar ve Sitelerde Bug Bounty

Etik Hacker Olma – Gerçek Raporlar ve Sitelerde Bug Bounty

Requirements

  • 1 saat gibi kısa zamanda , Real raporlar ve real bug bounty ile tanışmaya varmısınız?
  • Bu videoları derinden bakarak, pratik yaparsanız , Bug bounty ile para kazanacaksınız. Eğer bilgi güvenliği yani Cyber Security alanındaysanız çok rahat para kazancaksınız ve daha sonra oluşturduğunuz işlerle realde iş bulmanız çok daha rahat olacak.
  • Başlangıc seviye Kod okuma becerisi yeterlidir.

Description

Bu kurs ile, Bug Bounty deneyimlerimi Sizinle paylaşdım ve bu ilave olarak her geçen gün yeni raporlarımı sizlerle bölüşeceğim. Cyber Security ve Web Pentest alanında yeni gelen arkadaşlar bu kursdan yararlanarak iş bulmasa ile kendi evden Bug Bounty ile kendi parasını kazanacak.
Eğer bir İT Güvenlik veya Cyber Security alanında okuyorsanız , gelecekte bu alanda çalışmak istiyorsanız kesinlikle bu kurs sizin için muazzam olacaktır. Hem Bug bounty yaparak para kazanacaksınız. Hemde çok güçlü bir background profil yaratarak iş yerlerine göstereceğiniz aldığınız para ödülleri veya sertifikasyon(teşekkür mektupları) çok işinize yarayacaktır.
Web application security alanında ilerlemenizi çok iyi seviyede arrtıracak olan bu kurs ile çok büyük işlere imza atacaksınız. Şöyle ki , Cyber Security mühendisleri her ülkede çalışması biraz zordur. Çünkü zor alan olduğu için işealanlar sizi birden işe alamaz. Ancak Bug bounty yaparak , çok güçlü bir reklam yapabilirsiniz. Backgroundunuz şimdi bu kurs sayesinde oluşturmanız çok daha yararlı olacaktır. Piyasada olan kurslar veya Udemy kursları benim bu kurs gibi olamazlar, real projeler üzerinde bulunan BUG ları sizlere gösterip anlatım yapıyoruz. Kesinlikle bu işlere bulaştıysanız ve geleceğin bir cyber security mühendisi olmak istiyorsanız bu kurs sizin için en özel bir şey olacaktır direk öğrenime ve direk pratiğe başlamanız gereken bir kurs. Kesinlikle…. O yüzden bu kurs ile hemen başlamanız sizin yararınıza olacaktır ve şimdi bile zaman kaybediyorsunuz hemen başlayın..

Who this course is for:

  • Cyber security specialist, Web pentest, Bug bounty Web application security , Web proje güvenliği, Web application security, Bug bounty
  • Web pentest Bug bounty
  • Web application security
  • Bug bounty
  • Bug bounty ile para kazanmak


Get this Deal

84.99

FREE
84.99

Etik Hacker Olma – Gerçek Raporlar ve Sitelerde Bug Bounty

[100% Discount]
GET THIS DEAL

لتحميل الكورسات تفقد الرابط التالي فضلا

[100% Discount] #Etik #Hacker #Olma #Gerçek #Raporlar #Sitelerde #Bug #Bounty #Get this Deal
تخفيضات,كوبونات,كوبون,عروض,كوبون كل يوم
Get this Deal,Get this Deal
udemy sale,udemy for business,udemy discount,udemy gutschein,business administration,discount factor,course deutsch,course catalogue,udemy course discount,javascript courses online,javascript course,freebies,toefl speaking,excel courses online,excel courses,excel templates dashboard,software engineering course online,software engineering course,