FREE 84.99
~ Print on Demand Dropshipping ile Sermayesiz E-Ticaret

Print on Demand Dropshipping ile Sermayesiz E-Ticaret

Requirements

  • İnternet Bağlantısı ve Bilgisayar

Description

Print on Demand Dropshipping yöntemi ile hiçbir ürün üretip, kargolamak zorunda kalmadan, Tüm Dünya’ya Tişört, Kahve Kupası ve onlarca farklı kategorideki ürünü, kendi tasarımlarınız ile buluşturarak satın ve online gelir elde etmeye hemen başlayın!

Print on Demand Dropshipping, Tüm Dünya’da hızla popülerliğini arttırmaya ve insanlara kazanç kapısı yaratmaya devam ediyor. Bu iş modelinin bu kadar popüler olmasındaki ilk sebep, herhangi bir ürün üretmeden, kargolamadan ve fatura kesmek zorunda olmadan, Tüm Dünya’ya tasarladığınız Tişört, ve onlarca farklı kategorideki ürünü, %150 gibi yüksek kâr marjı ile satabilmeye imkan tanımasıdır.

POD Dropsihpping’in ne olduğunu ve nasıl çalıştığını önizleme videoları arasındaki ”Print on Demand Dropshipping Nedir?” adlı videodan daha detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Eğitim İçerisinde Neler Yapacağız

  • İlk Bölümde, eğitime bir giriş yaparak başlayacağız. Bu bölümün içerisinde POD Dropshipping’in ne olduğunu, nasıl çalıştığını, bu iş modeli ile ne kadar para kazanabileceğinizi ve işe başlamak için ne kadar sermaye ihtiyacınız olduğunu öğreneceksiniz.
  • İkinci bölümde, hiçbir bilgisayar programı bilmeden, profesyonel tasarımlar, mockuplar ve promosyon videoları hazırlayacağız.
  • Üçüncü bölümde, tasarladığımız ürünleri satabilmek için, E-Ticaret sitesi açacağız. Sıfırdan internet sitemizi kuracak, SEO optimizasyonu gerçekleştirecek ve satış almaya hazır bir hale getireceğiz.
  • Dördüncü bölümde, tedarikçi firmamız olan Printful’da üyelik oluşturacak ve yaptığımız tasarımları sisteme yükleyerek, üretilebilir hale getireceğiz. Daha sonra printful hesabımız ile, internet sitemizi bağlayarak, satış almaya başlayacağız.
  • Beşinci bölümde, internet sitemize farklı stratejiler ile trafik çekmeye ve satıl yapmaya başlayacağız.

Sizde daha fazla beklemeden, online iş modelinizi hemen kurun ve kendinize yeni bir gelir kapısı yaratın.

Who this course is for:

  • Online İş Modeli Kurarak Gelir Elde Etmek İsteyenler
  • Tasarımlarını Tüm Dünya’ya Satmak İsteyenler


Get this Deal

84.99

FREE
84.99

Print on Demand Dropshipping ile Sermayesiz E-Ticaret

[100% Discount]
GET THIS DEAL

لتحميل الكورسات تفقد الرابط التالي فضلا

[100% Discount] #Print #Demand #Dropshipping #ile #Sermayesiz #ETicaret #Get this Deal
تخفيضات,كوبونات,كوبون,عروض,كوبون كل يوم
Get this Deal,Get this Deal
udemy sale,udemy for business,udemy discount,udemy gutschein,business administration,discount factor,course deutsch,course catalogue,udemy course discount,javascript courses online,javascript course,freebies,toefl speaking,excel courses online,excel courses,excel templates dashboard,software engineering course online,software engineering course,